השכרת גנרטור

רציתם לצאת מהבית אבל אין מקור חשמל? ברור שאתם חייבים גנרטור, אחד כזה שאפשר לדעת שהוא לא יעשה שום בעיה בחשמל, ובטח לא למערכת ההגברה שלכם! לנו יש גנרטורים מעולים של חברת Moller הגרמניים שעובדים על הפעלת המנוע על ידי הנעה חשמלית בסטרטר עם מפתח ומצבר. הם עובדים על בנזין כמו רוב הגנרטורים. מה שבטוח- אפשר לסמוך עליהם שהם יעשו את העבודה המושלמת מבחינת חשמל ומבחינה של שמירה על הציוד המחובר אליו. איך הוא ישמור על הציוד? יש לו מייצב מתח מקצועי ומובנה כך שאין לכם מה לדאוג

השכרת גנרטורים לאירועים זה פשוט

בכדי לשמור על הציוד שלכם בצורה בטוחה אין ספק שאתם חייבים גנרטור שיעמוד במספר תקנים. הגנרטור חייב להיות בעל מייצב מתח, בעל הספק חשמלי מספק- כך שלא ייוצר עומס רב מדי על המערכת המחוברת אליו, ושיהיה מוכר בשוק. עדיף לא לקחת סיכונים מיותרים. אנחנו ב- SoundER פועלים לפי התקנים ושומרים על אירוע בטוח!

גנרטור להשכרה בצפון לאירועים שלכם

יש לכם לקוחותינו אפשרות להשכיר גנרטורים באופן עצמאי. תוכלו להגיע אלינו ולבחור גנרטור שיפעיל את האירוע האישי שלכם ללא תקלות ובעיות שעלולות להיגרם מחוסר ידע או הבנה בעת ההשכרה. חברת שטל ומולר הינם מובילות בישראל לייצור גנרטורים ולנו ב- SoundER יש מוצרים שלהם במלאי עבורכם. אנו ממליצים לכם לא להתפשר, ולבחור בנו ובגנרטורים שלנו לאירוע שלכם. תוכלו לעיין במידע עליהם באתר!

גנרטורים עם מבצעים

לאחר שתבחרו בהשכרת גנרטורים, תוכלו גם לבחור במבצעים נוחים שכוללים בתוכם גם הגברה, תאורה וכמובן שגם גנרטור להשכרה בצפון. מידע נוסף על מבצעים מביתנו ועל חבילות נוחות לאירועים שלכם תוכלו למצוא בעת לחיצה על הקישור הנ"ל, שם ניתן מידע על כל חבילה וחבילה בהתאמה אישית. נשמח שתקראו ותשאלו עוד על ההשכרה בחיוג אלינו. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם!

גנרטור טרגט

השכרת גנרטורים בצפון

גנרטור מולר

גנרטור מולר

כדאי לבחור – השכרת גנרטור בצפון

אם רציתם לקיים אירוע וידעתם שאין בו מקור נייח לחשמל, הרי שאתם צריכים מקור נייד- כזה שתוכלו לסמוך עליו שאכן הוא יוכל לספק מספיק חשמל למערכות השונות שהבאתם מראש. כמו שכבר הבנתם, מדובר על גנרטורים שהם הפתרון המושלם לכך! הגנרטורים מייצרים את החשמל על ידי מנוע, ולרוב צריכת החשמל שלהם היא מסוג בנזין או דיזל. בימינו לא ניתן להקים אירועי חוץ בהם אין חשמל ללא הגנרטור. הוא חלק בלתי נפרד בחישוב רשימת הציוד שיש לקחת לאירוע שלכם, בין אם החלטתם לרדת לים ובין אם החלטתם לצאת ללינה בלילה (לשם הדוגמה).

שתי דרכים להשכרת הגנרטור

בכדי להשכיר את הגנרטור לא דרוש כלל וכלל ידע רב, וניתן לעשות זאת על ידי 2 דרכים עיקריות. באופן כללי, יש לכם 2 אופציות להשכרת הגנרטור- הגעה אלינו ישירות ולאחר סיום האירוע החזרה שלו אלינו, או הגעה שלנו לאירוע ושם ישנה אפשרות שנתפעל אותו בעצמנו וגם נחזיר אותו מכם. כלומר, האפשרויות פשוטות מאוד וכדאי לבחור באחת מאופציות אלו

כי אירוע חייב מקור חשמל עמיד

בשביל שהאירוע שלכם יצליח אתם צריכים מקור חשמלי איכותי ובטיחותי, כזה שאפשר לסמוך עליו שיעשה לכם את האירוע למשובח וללא תקלות! במקרה ותשכירו גנרטור, הוא חייב לעמוד בתקנים אלו, אחרת האירוע עלול להיפגם. אנו שואפים שהדבר לא יקרה כלל, ולכן אנו משכירים את הגנרטורים שלנו. בגנרטורים אלו קיימים מייצבי מתח שגורמים לשמירה בטוחה על הציוד שלכם באירוע, במידה וקיימות תקלות טכניות. תוכלו לקרוא עוד על הגנרטורים בפירוט הטכני של הגנרטור.

יש אפשרות לקבל גם מבצע

אצלנו ב- SoundER קיימים גם מבצעים לרציניים מביניכם ואלו שמחליטים לבחור באירועים עם הפקה או ביצוע קצת יותר רציני מהשכרה פשוטה. אם החלטתם לבחור בשירות של השכרת גנרטור בצפון, תוכלו גם לקבל מבצע עבור תוספת של ציוד הגברה ותאורה לאירוע. אלו חבילות משתלמות ומותאמות באופן אישי לכל אירוע ואירוע. כדאי לקרוא עוד על חבילות אלו בעמוד של חבילות עם מבצעים שבאתר שלנו.
תוכן עניינים

למה כדאי להשכיר גנרטור?

תבדקו את דגם הגנרטור- האם יש בו מייצב מתח המגן על הציוד שלכם בעת "קפיצות" חשמל? האם הוא נחשב כאיכותי בשוק?

תבדקו כמה וואט (w) הגנרטור מסוגל לייצר, כלומר בדיקה של ההספק החשמלי של הגנרטור היא נחוצה בהחלט.

תבדקו את כמות הדלק שיכול להיכנס במיכל הדלק של הגנרטור. מניסיוננו, גנרטורים עם מיכל 15 ליטר מספיק בהחלט לשימוש של למעלה מ-10 שעות. 

תיקחו איתכם דלק ספר למקרה הצורך! לא תרצו להיתקע בשטח האירוע ללא דלק זמין, כך שהאירוע "יכבה" פתאום נכון?

היתרונות של השכרת גנרטורים בצפון

אנחנו ממוקמים בעמק יזרעאל. השכרת גנרטור בצפון אצלנו ב- SoundER קיימת והיא הנפוצה ביותר, אך ניתן גם להשכיר את הגנרטורים לכל רחבי הארץ.

אנו עוזרים לכם לקוחותינו למדוד האם הגנרטור המושכר הוא אכן מתאים לצריכה של המערכת הצורכת את החשמל כמו רמקולים מוגברים, תאורה ועוד.

לא ייתכן מצב שיהיה חסר לכם דלק (אם בחרתם להשכיר עם מלאי דלק שאנו מביאים מראש)

אנו מקיימים הסברה מלאה על הגנרטור הכוללת הפעלה במקום ויישום עצמאי. אם ישנם שאלות אנו עונים ומסבירים עד שהחלק יהיה ברור לגמרי!

השכרת גנרטור בצפון פשוטה וקלה מאוד. תיצרו איתנו קשר, ותבינו לבד!

שאלות ותשובות
בעת השכרת גנרטור בצפון שמחובר למערכת באירועים, חובה שימוש במייצב מתח?

התשובה ברורה לחלוטין- כן. לא כדאי להשכיר גנרטור בו אין מייצב מתח. ישנם כמה סיבות עיקריות לכך ועליהם נפרט פה. 

ראשית, אם המערכת שלכם מחוברת ומתופעלת אך ורק על ידי הגנרטור, כדאי שלא לקחת סיכונים. לעתים החשמל "קופץ" וישנם קצרים. לא כדאי לקחת את הסיכון שלציוד שצורך את החשמל שמייצר הגנרטורים יקרה נזק כלשהו ואף במקרה קיצוני יישרף. 

שנית, כאשר יש צריכת חשמל גבוהה- אסור לקחת סיכונים מיותרים. בעת השכרת גנרטורים בצפון, המייצב מתח הוא זה שיציל מקרי חשמל חריגים וימנע סכנות ממשיות לכם המשכירים.

כמו כן המייצב מהווה בטחון מלא "וראש שקט". זוהי סיבה שקשורה באופן ישיר לסיבה הראשונה.

אז כן, כדאי מאוד שיהיה לכם מייצב מתח מובנה בתוך הגנרטור. אין לקחת סיכונים שעלולים לגרום לנזקים- גם לכם וגם לציוד.

השכרת גנרטור בצפון- מהן הסכנות הצפויות ואיך יש להימנע מהם?

לפני שנענה על שאלה זו נתחיל בכך שאם החלטתם ללכת על השכרת גנרטור בצפון, יש בכך סכנות אך אלו דברים שאפשר להימנע מהם עם שימוש באמצעי זהירות ובהקשבה לנו צוות SoundER. לא צריך להילחץ כמובן אך יש להקפיד להישמע לכללי הזהירות והבטיחות.

אז ראשית, הגנרטור לא מיועד לשימוש במקום פנימי. כלומר, הוא חייב להימצא בחוץ. הכוונה לשטחים פתוחים, כאלה שאין בהם סכנה להצטברות גזים רעילים שהגנרטור פולט. גם אם מיקמתם את הגנרטור בחוץ, חשוב להקפיד לא למקם את הגנרטור צמוד למקומות בהם יש פתחים צפופים לאוויר כמו חלונות ודלתות, אשר יגרמו לגזים להצטבר בהם במהירות. 

משהו חשוב נוסף הוא שאסור בתכלית האיסור להוסיף דלק לגנרטור תוך כדי שהוא דלוק. רק כשהוא כבוי ודומם במשך 2 דקות לפחות אחרי שכובה- יש להוסיף את הדלק. הסיבה לכך היא שעדיין קיימים אדים לדלק שנמצאים ודולפים מהגנרטור. 

אין להפעיל את הגנרטור בתנאי לחות ורטיבות. כלומר שלא בגשם. חוץ מהחלודה שתצטבר עליו, הוא עלול להיהרס ולהתקלקל.

אסור בהחלט להפעיל את הגנרטור בקרבת חומרים דליקים. הדבר מסוכן מאוד ולא תרצו לקחת סיכונים מיותרים.  

במידה והגנרטור התקלקל במהלך השימוש, אין לנסות לתקן אותו בעצמכם משום שזה עלול להיות מסוכן ואף להרוס אותו בצורה חמורה.

אין להפוך את הגנרטור למפעיל החשמלי העיקרי בתוך הבית. הציוד החשמלי בתוך הבית דורש פעילות מיוחדת ומורשת. רק חברת החשמל צריכה להיות אחראית על הציוד הביתי שמוזמן על ידם. 

הגנרטור מייצר חום אדיר. גם בזמן השימוש בו וגם לאחר השימוש (כמה דקות מאוחר יותר) ין לגעת בחלקים הפנימיים שלו, העשויים להיות רותחים. לא תרצו לקבל כוויה קשה נכון?