השכרת ציוד תאורה

מעוניינים בהשכרת ציוד תאורה? אצלנו בסאונדר יש מגוון סוגים של תאורות הכוללות צבעים צבעוניים ולבנים. אנו ממליצים לכם להשכיר אותן, הרי שהן מתאימות כמעט לכל אירוע שאתם מקימים. ניתן לקחת אותם בשילוב סטנד T עליו "מתלבשות" בקלות התאורות באפו ידני. בגלל המבחר המגוון והאיכותי של התאורה הניתנת להשכרה יש לכם לבחור את האופציה לבחור מה הכי מתאים לכם ומה פחות, כך שהתאורה תהיה מותאמת לרחבת הריקודים או לבמה עליה תאירו!

על ציוד התאורה שלנו

אצלנו אפשר בקלות להבין שאנחנו לא מסתבכים ופשוט בוחרים ברמה גבוה של תאורה בצפון. מוצרי ההגברה שלנו מתאימים להשכרות ציוד כפי שציינו, וקל מאוד לתפעל אותם. יש מגוון רחב של תאורות הבאות לידי ביטוי בתאורות חכמות, צבעוניות, לבנות ועוד. תבחרו את המוצר האהוב עליכם ואנחנו נדאג שתיהנו ממנו! ניתן לקרוא עוד על השכרת תאורה בצפון אצלנו באתר בקטגוריה של השכרת ציוד, שם אנו מבצעים פירוט והסברה מלאה על אופן ההשכרה של הציוד. כן, ההשכרה כה פשוטה! אם החלטתם שמתאימה לכם ההשכרה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונעשה לכם בהקדם. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

יש לכם את האפשרות לבחור ממגוון המוצרים שלנו את התאורה שתאיר לכם את האירוע. לאחר שהחלטתם להשכיר נשאר לכם רק לבחור ואז להשכיר את התאורה בצורה מיידית! אתם מוזמנים להתייעץ איתנו במידה ואת מסתבכים בהשכרה או באופן הבחירה של תאורה בצפון. על ידי לחיצה על שם המוצר תוכלו לקרוא על מידע נוסף, להתרשם ואולי לבסוף להשכיר את התאורה לאירוע שלכם! נשמח אם תמשיכו לקרוא על התאורות שלנו בדף זה ולבסוף ליצור איתנו קשר.

Emma Light

Emma Light

כיפת אורות

הגברה ותאורה בצפון כיפת אורות

פליקר לד

השכרת ציוד לאירועים בצפון פליקר לד

פרוז׳קטור

השכרת ציוד לאירועים בצפון פרוג'קטורים יורולוקס

זרקור DTS SPOT

ציוד הגברה ותאורה- זרקור DTS SPOT

תאורת פינוקיו

תאורת פינוקיו Chauvet LX5 2

השכרת ציוד למסיבות

השכרת ציוד למסיבות בצפון

תומס לד

תאורה לאירועים בצפון תומס לד

תאורות לבנות וצבעוניות להשכרה מהמומלצות ביותר

לנו ב- SoundER יש פריטי תאורה איתם אנו יכולים להגיע לאירועים, או שאותם ניתן להשכיר בתיאום מראש. בבעלותינו מגוון סוגי תאורות שונות הכוללות תאורות לבנות וצבעוניות. התאורות מתחלקות למגוון סוגים- תאורות שעובדות באופן רציף וקבוע (תאורות פשוטות), תאורות שעובדות לפי המוסיקה וקצב השיר. ישנה גם "תאורה חכמה" אשר נשלטת על ידי קונטרולר תאורה- DMX, ואותה מחברים על ידי כבל Xlr.

השכרת ציוד תאורה בצפון עם חבילות מעולות

תאורה להשכרה מבית SoundER היא מהמובילה ומהמתקדמת ביותר. אנו מספקים שירות נח ומהזולים ביותר בארץ ובצפון בתחום מסוג זה. כמו כן, תאורה להשכרה בצפון ניתנת גם עם חבילות עם מבצעים נוחים לכל כיס, בהן יש גם הגברה וגנרטורים לפי בחירתכם ולפי סגנון האירוע אותו אתם מקימים. אנו מזמינים אתכם להתרשם ולקרוא עוד פרטים על חבילות בשילוב תאורה!