מי אנחנו?

דגן פרץ

דגן פרץ - בן 25, יזם ומנהל העסק ״סאונדר״ מזה כ - 10 שנים, מתעסק כל חיי בתחום השיווק האינטרנטי ועזרה לאנשים.

למה לבחור סאונדר?

ברוכים הבאים ל- SoundER- השירות שלכם לכל אירוע בצפון! באתר תוכלו לעיין במוצרים שלנו הכוללים השכרת ציוד הגברה ותאורה, גנרטורים, ציוד נלווה הכולל קונטרולרים ומיקסרים בהם ניתן לשלוט על הציוד בקלות רבה, סטנדים איכותיים ומגוון נוסף של ציוד המשפר את האירוע הכולל שירותי הגברה ותאורה כמובן, בכמה רמות! המוצרים שלנו כוללים מוצרי הגברה ותאורה מקצועיים להשכרה ומהמובילים בשוק. נשמח אם תבחרו את השירות שלנו. נעשה הכל כדי שתאהבו אותנו, שתצאו מרוצים, ושתמליצו עלינו לחברים! הצלחה שלכם זאת הצלחה שלנו.

 

השכרת ציוד לאירועים או הפקת אירועים שלנו

כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל לארגן כמה רמקולים, תאורה ואולי אפילו גנרטור לים- הוא פשוט ליצור איתנו קשר! תקבעו איתנו איזה סוג של שירות אתם רוצים- השכרת ציוד הגברה ותאורה, או שאולי שנפיק לכם את האירוע, אחר כך תקבעו איתנו תאריך ושעות, תסבירו לנו מה אתם רוצים בשביל שתצאו מרוצים, ואנחנו כבר נדאג שיהיה לכם אירוע… ועוד איזה אירוע! אם חשבתם על שירות שונה שקשור לתחום שלנו- הגברה ותאורה בצפון בשילוב גנרטורים, תוכלו גם במקרה זה לפנות אלינו ונוכל להיענות בהתאם.

 

הגברה ותאורה זה אנחנו

למה? כי אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר עם הציוד הטוב והמוצלח ביותר! חשוב מאוד לקבל שירות מקצועי בעת השכרת ציוד תאורה והגברה. הסיבה לכך ברורה- שירות טוב משמעותו הצלחה באירוע. ההצלחה שלכם היא כמובן הדבר החשוב לנו ביותר. אנו מקפידים על שירות יעיל, אפקטיבי ונוח לכם לקוחותינו ולכן אתם תיהנו משירותנו ואף תרגישו בטוחים בהשכרה או בהפקת האירוע אותה נבצע במיוחד בשבילכם! תוכלו להתייעץ איתנו לגבי כל שאלה, בחיוג למספר 054-2325219 או ביצירת קשר שנמצא בתפריט הראשי בעמודה שמאלית ביותר. מקווים שתיהנו מחווית הגלישה באתר שלנו.

 

שמעתם נכון

אנו מאמינים כי שירותי השכרת הגברה ותאורה חייבים להיות באיכות וברמה גבוהה בשילוב ציוד מקצועי ואיכותי. שירות טוב הוא המתכון לכך שאתם החוגגים והמארגנים לא תצטרכו לדאוג, ובכך להתעסק אך ורק בחווית האירוע ובשמחות. אנחנו ב- SoundER שומעים אתכם הקהל הפונה אלינו, ואתם נהנים מסאונד בשילוב הגברה ותאורה להשכרה מצוין. מן הראוי שתקבלו את השירות הטוב ביותר, היחס החם והשירות האישי לכם. אלו ערכים חרוטים בעסק ואנו שומרים עליהם בקפידה רבה! בנוסף, ניסיון הוא פרמטר חשוב בהקמה של הגברה, תאורה וגנרטורים. אנו פועלים זמן רב בתחום ולכן רכשנו את ניסיון זה ועם הזמן גם רכשנו ציוד ברמה גבוהה בכדי שאתם תיהנו מהמוסיקה עד הסוף!