איך לבחור ציוד הגברה לאירוע שלך?

השכרת ציוד לאירועים זה סאונדר! לחצו כאן לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

איך לבחור ציוד הגברה לאירוע שלך

אירוע עם מוזיקה טובה, פירוש הדבר אירוע שמח ומהנה, מלהיב ואפילו מרקיד. אך כדי שהסאונד יהיה מושלם, צלול אך גם חזק וברור, יש צורך בציוד הגברה מתאים. נסביר להלן איך צריך לבחור ציוד הגברה לאירוע, ושכולם ישמעו מצוין. 

ציוד הגברה לאירוע – על פי אופי האירוע 

הדבר הראשון שצריך להבין, זה שיש הרבה מאוד פתרונות שעשויים להתאים והרבה מאוד סוגים של ציוד הגברה לאירוע. אם מעולם לא השכרתם ציוד כזה, אל דאגה. הכי נוח למי שאין לו את הידע במונחים של סאונד והגברה, תדרי צלילים או הספקים של מגברים, להגדיר במילים את האופי של האירוע. כאשר אתם פונים לחברה שמשכירה את הציוד, נסו לתאר במילים הכי פשוטות וברורות, מה מתוכנן באירוע או מהו האופי שלו. למשל, אם מדובר במסיבה שכוללת קריוקי או שמדובר על מסיבת ריקודים תחת כיפת השמים או בחצר שלכם. כמובן שהגברה עשויה להידרש למסיבות ימי הולדת וכן לאירועים כגון מסיבות גיבוש או לכנסים. אין ספק שאם מדובר בכינוס או הרצאה, נדרשת הגברה בסיסית יחסית, סט של מיקרופונים ורמקולים ברמה סבירה. אם מדובר בהגברה למסיבה, לחתונה, לבת מצווה וכיוצא בזה, צרכי ההגברה יהיו שונים לגמרי. 

טיפים נוספים לבחירת ציוד מתאים 

בבחירת ציוד הגברה, ההספק וטווח הצלילים האיכותיים שהציוד יוכל להפיק מהווים שיקולים רבי חשיבות. ספק הציוד יוכל להעריך עבורכם מהו סוג הציוד המתאים, בהינתן כמה מאפיינים חשובים. למשל:

  1. הקפידו לתאר האם הציוד נועד לתפקד בתנאי פנים או בתנאי חוץ. לאירועים או מסיבות תחת כיפת השמים נדרש ציוד בהספק גבוה יותר. 
  2. נסו להעריך את גודל השטח שציוד ההגברה אמור לתת לו כיסוי. 
  3. הקפידו להסביר כמה אנשים צפויים להשתתף באירוע. ככל שהאירוע צפוי להיות המוני או רב משתפים יותר, כך הציוד צריך להיות בעל עוצמה רבה יותר. 
  4. רצוי לדעת אילו סגנונות של מוזיקה צפויים להתנגן באירוע. ציוד הגברה למוזיקה קלאסית עשוי להיות שונה מכזה המיועד למוזיקה מודרנית, רוק ובאסים נמוכים. 
  5. העדיפו לשכור את הציוד מחברה המתמחה בפתרונות של הגברה ותאורה לאירועים, בסגנון שאתם עורכים. אם אתם עורכים אירוע עסקי למאות אנשים, למשל, אתם לא חייבים לפנות לחברה שמשכירה ציוד להופעות מסחריות בפארקים. 
  6. במידה ודרוש לכם ציוד נלווה, למשל ציוד תאורה, כדאי לדעת שיש חברות שיודעות לספק לצד ציוד הגברה, גם פתרונות תאורה לאירועים ולכנסים, למסיבות וכו’.  

כל מה שצריך, לסאונד נהדר 

זקוקים לציוד הגברה להשכרה? כדוגמת רמקולים אקטיביים, מיקסרים עם שלל ערוצים, מיקרופונים או חבילות הגברה מוכנות, המותאמות למגוון אירועים ומסיבות? פנו לחברת סאונדר – כדי שתשמעו את הכל נהדר. פתרונות למסיבות וטקסים, לאירועי חתונות, בר מצוות, ימי הולדת ועוד.

שיתוף:
דף הפייסבוק שלנו
עמוד האינסטגרם שלנו
אני במרחק לחיצת כפתור