מה עושים אם אתם מקיימים אירוע ומקום האירוע לא מספק תאורה והגברה?

השכרת ציוד לאירועים זה סאונדר! לחצו כאן לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

מה עושים אם אתם מקיימים אירוע ומקום האירוע לא מספק תאורה והגברה

קצב וצליל הם שהופכים אירועים למוצלחים. לקראת האירוע, שימו לב לעובדה הבאה: מקיימים אירוע באולם, בגן אירועים או אולי תחת כיפת השמיים? הקפידו לבדוק היטב מראש, האם המקום דואג לספק לכם את פתרונות ההגברה והתאורה הנדרשים. במידה ולא – הפתרון הוא פשוט. יש לפנות לחברה שמספקת פתרונות להשכרה, של הגברה לאירועים. כמו כן, צריך לפנות לחברה שמספקת השכרת תאורה לאירועים. למעשה, תוכלו למצוא ספקים שמשכירים הן פתרונות הגברה והן פתרונות תאורה, והכל תחת קורת גג אחת. 

תאורה והגברה – לאירוע מושלם כמו שתמיד רציתם 

על מנת להגשים את האירוע כמו שתמיד רציתם או תכננתם, תוכלו להיעזר בכמה טיפים מעשיים וחשובים. למשל:

  • אם באירוע שלכם אתם מתכננים פעילות קריוקי, עם החברים, הצוות בעבודה או כל המשפחה, תוכלו לשכור ערכות מוכנות למסיבות קריוקי. 
  • אם אתם עורכים מסיבה או אירוע תחת כיפת השמיים, תוכלו לשכור ציוד הגברה ותאורה שמתאים לאירועי חוץ, עם תוצאות נהדרות. 
  • במידה ומקום האירוע יכול לספק חשמל, כל מה שתצטרכו זה לשכור ציוד הגברה ותאורה. אבל אם אין אספקת חשמל, תוכלו לשכור במקביל גנרטורים מושתקים לאירועים. 
  • כדי שאיכות השמע תהיה נהדרת, ניתן להיעזר ברמקולים אקטיביים מטיב מעולה. השכרה של רמקולים מסוג זה יכולה להתאים אפילו לאירועים רבי משתתפים. 
  • אם מדובר באירוע יחסית סטנדרטי בטיבו, תוכלו לבקש דיל של חבילת השכרה מוכנה מראש. חברה מקצועית ערוכה עם חבילות השכרה לפתרונות תאורה והגברה, במחיר משתלם ועם ציוד מתאים. 
  • חבילה לאירוע, בהשכרה, תכלול על פי רוב ערכה של תאורה והגברה עם גנרטור קומפקטי. כך למשל, תוכלו לקבל רמקולים איכותיים, שילוב של תאורת לד ותאורת פרוז’קטור, מיקסר וציוד נוסף לפי הצורך (למשל לאפקטים, מיקרופונים, קריוקי ועוד). 
  • לפתרונות סאונד משופרים ולמסיבות ריקודים, אפשר להיעזר במיקסרים משופרים, עם יותרת ערוצים. אם אתם שוכרים תקליטן תוכלו להיעזר בו. אם לא, התייעצו עם החברה להשכרת הציוד. 

עד כמה משתלם לשכור ציוד הגברה ותאורה 

אם מתכננים אירוע ומקום האירוע לא מספק ציוד של תאורה או הגברה, לא משתלם לקנות ועדיף להשכיר. מחירי הציוד מהסוג הזה לרכישה יקרים יחסית ולרוב גם מסורבל לאחסן אותם לאחר האירוע. למרבית האירועים, ניתן למצוא חבילות השכרה במחירים מאוד משתלמים. נזכור כי מדובר באירועים שאינם יום יומיים וגם אם יש צורך בפתרונות קצת יותר מיוחדים, זו הדרך להפוך את האירוע או המסיבה, לחוויה של ממש. 

זקוקים לפתרונות של הגברה להשכרה , סאונד, תאורה, גנרטורים ואפילו ציוד משלים נוסף? רוצים להתייעץ איך להפוך את האירוע שלכם למלהיב, עם צליל נהדר ואפילו למצוא תקליטן במידת הצורך? חברת סאונדר תסייע לכם עם כל מה שנחוץ, במקום אחד. מחירים הוגנים, שירות מצוין ואספקת כל הפתרונות עד אליכם.

שיתוף:
דף הפייסבוק שלנו
עמוד האינסטגרם שלנו
אני במרחק לחיצת כפתור