איך לבחור ציוד תאורה לאירוע שלך?

השכרת ציוד לאירועים זה סאונדר! לחצו כאן לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

איך לבחור ציוד תאורה לאירוע שלך

לצורך קיום אירוע, מיום הולדת ועד חתונה או אירוע עסקי, יש צורך בתאורה מוצלחת. תאורה טובה מרוממת את מצב הרוח של כל הנוכחים. תאורה מוצלחת הופכת את הצילומים מהאירוע להרבה יותר טובים ונפלאים. כמו כן אפקטים מסוימים של תאורה, מלהיבים את קהל החוגגים או משדרגים את רחבת הריקודים. בשורות הבאות נסביר כיצד לבחור ציוד תאורה לאירוע, בצורה הכי טובה שאפשר. 

ציוד תאורה לאירוע בנוסח הכל כלול 

בהשכרת ציוד תאורה לאירוע אפשר ללכת בדרך הארוכה והמסובכת או בדרך הקצרה והקלה. אם לא מדובר באירוע מאוד לא שגרתי, יתכן מאוד שתוכלו לשכור ערכה מוכנה, בדיוק לאירועים. תוכלו להתייעץ עם חברה להשכרת ציוד, ואם זה יתאים לצרכי האירוע תוכלו לקבל חבילה מוכנה עם מחיר פיקס, של פתרונות תאורה ושל הגברה גם יחד. רק במידה וחבילה מוכנה מסוג זה פחות מתאימה בשל גודל האירוע או מאפיינים אחרים, כדאי להתייעץ עם הספק לגבי ציוד תאורה ייעודי מתאים. 

קריטריונים חשובים לבחירת ציוד התאורה 

תחילה, הקפידו לבדוק האם במקום האירוע ישנה אספקת חשמל מתאימה לכיסוי מערכות התאורה וההגברה. במידה ולא, רצוי לבחור את ציוד התאורה מחברה שגם יכולה לספק גנרטור לאירועים (לרוב זה יהיה גנרטור לא מרעיש אלא שקט). בנוסף, תיעזרו בדברים הבאים:

  • התאימו את ציוד התאורה לגודל האירוע- אם מתחם האירוע גדול, תצטרכו אמצעי תאורה חזקים יותר. במידת הצורך אפשר להשתמש בציוד מיוחד לתליית התאורה. 
  • אפקטים- ליצירת אפקטים או תאורה ממוקדת, ניתן להיעזר בפרוז’קטורים חזקים. 
  • אורות צבעוניים- יכולים להשתלב נהדר, במיוחד כאשר באירוע רוצים אווירת מסיבה. 
  • תיאום ציפיות מול החברה להשכרת ציוד תאורה– הקפידו לומר לחברת ההשכרה האם האירוע מתקיים במתחם סגור או בחלל פתוח. ישנן חברות שיודעות לספק במיוחד את פתרונות התאורה לאירועי חוץ. 
  • גובה- בחרו את פתרונות התאורה בהתאם לגובה שבו תרצו להעמיד את הזרקורים, הפרוז’קטורים או כל הפתרונות הנלווים הדרושים לכם. תאורה בהגבהה מתאימה, תבטיח בהירות מספקת ואווירה מצוינת. 
  • תאורת אווירה או תאורה רגילה– ישנם פתרונות תאורה שנועדו לספק אור נעים וטבעי למראה, ללא תוספות. תאורה כזאת יכולה להתאים לכנסים, לאירועים בבתי ספר או לחלק מהזמן באירוע שלכם. לרוב, באזור הריקודים או בפרק הזמן לפעילות, רצוי לשלב תאורת אווירה נוספת. אלה יכולים להיות אורות נעים, אורות צבעוניים, גרילנדות ועוד. 
  • תקציב– במידת הצורך שווה להתייעץ עם חברת התאורה. ספרו על סוג האירוע שלכם, על האופי הרצוי ועל התקציב שלכם. בדרך זו תוכלו לשלב בין תוצאות טובות, לבין מחיר נוח. 


זקוקים לפתרונות תאורה להשכרה לימי הולדת, מסיבות, בר מצוות, חתונות או כל אירוע אחר, עסקי או פרטי? חברת סאונדר מתמחה בפתרונות של תאורה וגם בפתרונות הגברה. יש אפשרות לקבל את כל הציוד למקום האירוע עצמו או לאסוף את הציוד בהגעה עצמית.

שיתוף:
דף הפייסבוק שלנו
עמוד האינסטגרם שלנו
מחכים לכם בצד השני! כולה קליק אחד
אני במרחק לחיצת כפתור